Najlepsze wakacje w Wołominie!

Półkolonie pełne wrażeń!


Dlaczego półkolonie w Amazing Park?

Wierzymy, że aktywny wypoczynek to najlepszy wypoczynek dla dzieci, a wakacje są od tego by dzieci odpoczęły od nauki, szczególnie zdalnej. Niech te wakacje będą dla Waszych dzieci naprawę Amazing!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Waszych dzieci nasze półkolonie będą zorganizowane zgodnie z rozporządzeniami i wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dla kogo?

Nasza oferta kierowana jest do wszystkich dzieci w wieku 5-10 lat. Zarówno dla tych, które uwielbiają aktywność fizyczną oraz dla tych, którzy wolą statyczne zajęcia. Dla każdego znajdziemy coś miłego, jednak naszym priorytetem będzie rozruszać każdego i sprawić aby wakacje były naprawdę aktywne!

Wspaniała lokalizacja

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w naszym Parku Rozrywki Amazing Park w Wołominie. To tutaj będziemy spędzać najwięcej czasu korzystając z tras parku linowego oraz całej infrastruktury parku rozrywki:

  • dmuchańców,
  • trampolin,
  • ścianki wspinaczkowej,
  • boiska,
  • placu zabaw.

Zła pogoda nam nie straszna, do rodziny Amazing Park należy również Sala Zabaw Amazing gdzie będziemy spożywać posiłki, odpoczywać w upalne dni, ale przede wszystkim będziemy się tam dobrze bawić na konstrukcjach oraz w salach do zajęć kreatywnych.

Nie zabraknie zajęć sportowych, kreatywnych, spotkań z ciekawymi ludźmi, wycieczek do pobliskiego lasu, gier zespołowych czy zabaw edukacyjnych, a wszystko po to aby Wasze dzieci wróciły do domów szczęśliwe i zadowolone choć równie mocno zmęczone po całym dniu wrażeń

Profesjonalna kadra

Całodzienną opiekę sprawować będzie aż 3 opiekunów (instruktorów, trenerów i wychowawców kolonijnych). Dodatkowo podczas każdych zajęć na parku linowym opiekę i szkolenie zapewniają najwyższej klasy instruktorzy, a zajęcia kreatywne zostaną poprowadzone przez ludzi z pasją.

Co nas wyróżnia?

To jedyne półkolonie w Wołominie i okolicy, które w ciągu 5 dni zapewnią dzieciom ogromną dawkę ruchu na świeżym powietrzu, a nasi instruktorzy zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, ale także mnóstwo dobrej zabawy!

Dodatkowo, zdając sobie sprawę z wysiłku dzieci w ciągu dnia, zapewniamy im 3 pełnowartościowe, energetyczne posiłki: śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek.

9 turnusów do wyboru


Lipiec 2021
Sierpień 2021
28.06 - 02.07
05.07 - 09.07
12.07 - 16.07
19.07 - 23.07
26.07 - 30.07
02.08 - 06.08
09.08 - 13.08
16.08 - 20.08
23.08 - 27.08

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach: 9 - 17
Możliwość wykupienia dodatkowych godzin opieki

Cennik

Półkolonie - 5 dni
569 zł
Dodatkowe 2 godziny opieki za cały turnus
89 zł
Przy zapisie rodzeństwa zniżka za drugie i kolejne dziecko
50 zł
Przy zapisie na więcej niż jeden turnus zniżka za drugi i kolejny
30 zł


Zarejestruj uczestnictwo już dziś!! pobierz ofertę