Park linowy

Mnóstwo pozytywnej energii, sportowego szaleństwa i doskonałej zabawy!

Zapraszamy dzieci oraz młodzież wraz z wychowawcami na pełne atrakcji wycieczki do naszego Parku Rozrywki Amazing. Czeka na Was doskonałe miejsce, które zachęci wszystkich do aktywności sportowej. Nie zabraknie przy tym doskonałej zabawy!

Na parku linowym będziecie mogli zmierzyć się z czterema trasami o różnym poziomie trudności. Trasy są przygotowane aby zapewnić doskonałą zabawę przedszkolakom i dzieciom z podstawówki, jak również będą nie łatwym wyzwaniem dla gimnazjalistów jak i dorosłych. Park linowy to tylko jedna z naszych atrakcji. Mamy dla Was dodatkowo możliwość skorzystania z placu zabaw, trampolin eurobungee, kul wodnych, dmuchańców, kręgielni, snookballa, zagrania w piłkę nożną inną grę zespołową na boisku sportowym, wydostania się z labiryntu XXL lub relaksu w strefie wypoczynkowej pod namiotami i parasolami.

Korzystanie z parku linowego i innych atrakcji jest pod stałą kontrolą naszych instruktorów, którzy zapewnią bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę.

Poniedziałek - Piątek
(2,5 godziny zabawy dla grup do 10 os.)
45 zł
Poniedziałek - Piątek
(2,5 godziny zabawy dla grup po wyżej 10 os.)
35 zł

Możliwość zorganizowania ogniska wraz z cateringiem + 15 zł od os.
Terminy weekendowe do wcześnieszego ustalenia

pobierz ofertę Skontaktuj się z nami

Sala zabaw

Nasza oferta jest skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym

Oferujemy:

  • Amazing Bus-dla grup na terenie powiatu Wołomińskiego
  • Amazing Salę zabaw z konstrukcjami, strefą kreatywną, gry interaktywne, oraz kryte boisko do zajęć sportowych i tanecznych.
  • Profesjonalny sprzęt i sale sportowe

Zapraszamy grupy przedszkolne o raz grupy szkolne max do 10 roku życia na szaloną zabawę w naszym obiekcie -krytej Sali zabaw ! Czynne cały rok ! Mamy możliwość z organizowania Państwu transportu na terenie Wołomina i okolic

Od poniedziałek - piątek - 2 godziny zabawy 20zł/os.

* możliwość wydłużenia czasu zabawy o 1 godzine + 10 zł
** rezerwacja wycieczki możliwa tylko po wcześniejszym ustaleniu terminu

pobierz ofertę Skontaktuj się z nami